Ellis Wallin oljemålning

142179

WALLIN, Ellis (1888-1972): "En stor och två mindre båtar", signerad Ellis Wallin, daterad a tergo 1950, olja på pannå, 22x26,5 cm

Konst, Måleri

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
390604
850
390588
390603
750
390588
700
390602
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.