Solfjäder med fodral Kina

142178

SOLFJÄDER, med fodral, Kina, 1900-talets början, med handmålad dekor samt kalligrafi

Smärre slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Solfjäder med fodral Kina

Budhistorik (55 bud)
390701
11 000
390699
10 500
390696
10 000
390698
9 800
390696
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.