Georges Laporte oljemålning

142177

LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Kustvy, signerad G. Laporte, olja på duk, 16x22 cm

Konst, Måleri

Georges Laporte oljemålning

Budhistorik (8 bud)
387957
3 400
390431
3 200
387957
2 400
390342
387957

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.