Alexander Calder färglitografi

142173

CALDER, Alexander(1898-1976): "Le Noble Chevalier", signerad och numrerad Calder 33/150, färglitografi, 38x28 cm

Budhistorik (35 bud)
389626
6 000
390025
6 000
389626
5 800
390024
5 600
389626
5 400

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.