Anders Radhe akvarell

142168

RADHE, Anders (samtida): Komposition, signerad och daterad A. Radhe 1972, akvarell, 45x60 cm

Konst, Måleri

Anders Radhe akvarell

Budhistorik

2012-08-03 kl 22:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.