Tore Hultcrantz oljemålning

142164

HULTCRANTZ, Tore (född 1923-): Stadsmotiv, signerad och daterad Hultcrantz 52, olja på pannå, 46x55 cm,

Konst, Måleri

Tore Hultcrantz oljemålning

Budhistorik (1 bud)

380367
2012-07-13 01:18:12

2012-08-03 kl 22:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.