Wassily Kandinsky färglitografi

142161

KANDINSKY, Wassily (1866-1944): Komposition, signerad i trycket, numrerad 80/300, 33x21 cm

Budhistorik (23 bud)
389997
2 600
389634
2 400
389575
389565
388618
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.