Halvar Frisendahl skulptur

142158

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): Sittande flicka, signerad och daterad H Friesendah 1917, patinerad metall, höjd 10 cm

Konst, Skulptur

Halvar Frisendahl skulptur

Budhistorik (5 bud)
381222
382375
950
381222
900
382374
850
381222

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.