Nadja Léger färglitografi

142156

LÉGER, Nadja (1904-1982): Komposition, osignerad och numrerad 76/150, färglitografi, 52x36 cm

Nadja Léger färglitografi
Budhistorik (19 bud)
389993
1 600
389992
389991
1 400
389990
1 300
381850

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.