Reinhold Ljunggren litografi

142155

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Eken, signerad R. Ljunggren, 26/350, litografi, 26x34 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (6 bud)
382234
950
389841
950
382234
900
389840
850
382234

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.