Olle Bonniér färglitografi

142154

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och numrerad O. Bonniér 39/150, färglitografi, 46x60 cm

Olle Bonniér färglitografi

Budhistorik (18 bud)
389979
1 400
389975
1 300
389936
389855
389935

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.