Spegel i gustaviansk stil

142153

SPEGEL, förgylld, gustaviansk stil, 68x55 cm

Bruksslitage

Speglar

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (10 bud)
389944
900
388133
850
387674
388132
750
387674
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.