Biger E:son Birger oljemålning

142151

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): "Nattlig dialog", signerad och otydligt daterad Blå, olja på pannå, 44x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
389798
1 400
389797
1 300
389796
389795
386159
850

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.