Birger Eson Birger oljemålning

142150

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): Kommendanthuset Vaxholm, signerad Birger, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
389950
389919
385200
381474
381473
500

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.