Philip von Schantz litografi

142149

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Grekisk hjälm, 1981, signerad och daterad v. Schantz -66, 13/20, litografi, 65x43 cm

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (34 bud)
389983
5 400
389980
5 200
389982
5 000
389980
4 800
389981
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.