Philip von Schantz färglitografi

142148

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med krukor och vaser, signerad och daterad v. Schantz 92, 86/150, färglitografi, 20,5x26 cm

Glas saknas

Budhistorik (6 bud)
389964
1 700
389960
1 600
389960
389959
385847

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.