Ulrica Hydman Vallien färglitografi

142146

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad Ulrica HV 343/380, färglitografi, 32x27,5 cm

Budhistorik (9 bud)
389861
700
385605
650
381334
600
385603
550
381334
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.