Lars Boethius oljemålning

142133

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Boëthius 29, olja på duk, 54x48 cm

Konst, Måleri

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (22 bud)
389794
3 600
387994
3 400
389793
3 400
387994
389790
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.