Motiv från Berzelii park oljemålning

142132

FRENDER, Helge (1906-1976), Motiv från Berzelii park, oydligt signerad, olja på pannå, 45x41cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

387048
2012-07-27 16:47:35

2012-08-03 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.