Roland Svensson färglitografi

142108

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsvinter, signerad Roland S, 108/250, färglitografi,23x36 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
388664
387978
600
387976
500
383728
450
380795

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.