Pierre Olofsson färglitografi

142106

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 35/75, färglitografi, 33x60 cm

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (20 bud)
389872
4 400
389874
4 200
389872
3 800
389865
3 600
389865
3 400

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.