Korsnedtagningen oljemålningen

142091

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Korsnedtagningen, olja på duk, 153x128 cm

Uppfodrad, dukskada

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
389690
550
389294
500
389689
450
389294
387948

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.