Curt Hillfon oljemålning

142087

HILLFON, Curt (född 1943):Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 35x24 cm

Konst, Måleri

Curt Hillfon oljemålning

Budhistorik (8 bud)
389479
650
389478
600
389473
550
389141
500
389141
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.