Damporträtt i olja

142076

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Damporträtt, olja på pannå, osignerad, 8,5x6 cm

smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Damporträtt i olja
Budhistorik (5 bud)
383054
700
382140
650
380521
600
380518
379796

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.