Björn von Rosen akvarell

142073

VON ROSEN Björn(1905-1989): Motiv med vadarfåglar, Etiopien, akvarell, signerad BvR 49, 26x36 cm

Konst, Måleri

Björn von Rosen akvarell

Budhistorik (12 bud)
389350
389211
389143
1 900
389134
1 800
389089
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.