Björn von Rosen akvarell

142072

VON ROSEN Björn(1905-1989): Kungsfiskare, akvarell, signerad BvR 77, 28x36 cm

Konst, Måleri

Björn von Rosen akvarell

Budhistorik (10 bud)
389423
1 400
389422
389360
950
388561
900
387958
600

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.