Spegel i gustaviansk stil

142043

SPEGEL, gustaviansk stil, förgylld, 80x128 cm

Skador

Speglar

Spegel i gustaviansk stil
Budhistorik (14 bud)
389334
389331
389333
389331
1 900
389225
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.