Golvur 1800-tal

142041

GOLVUR, 1800-tal, vitmålat urtavlan märkt Olof Smedberg 1781, höjd 213 cm, lod, nyckel och pendel medföljer

slitage

Klockor/Ur

Golvur 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

388193
900
389190
850
388193

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.