Oscar Bergman akvarell

142035

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sjölandskap, signerad Oscar Bergman, akvarell, 7x5 cm

Konst, Måleri

Oscar Bergman akvarell
Budhistorik (7 bud)
386012
1 800
389300
1 700
386012
1 600
384796
379947

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.