Oljemålning

142034

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Nordafrikanska soldater, olja på duk, 21x26,5 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
380686
385663
380686
380685
1 800
379896

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.