R Fischer oljemålning

142032

FISCHER, R: Landskap i solnedgång, signerad R Fischer, olja på duk, 47x54 cm

Konst, Måleri

R Fischer oljemålning

Budhistorik (13 bud)
388408
900
387685
850
387684
387683
750
387682
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.