Robert Högfeldt akvarell

142031

HÖGFELDT, Robert (1894-1984): "1959", signerad R Högfeldt, akvarell, 23,5x30,5 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (7 bud)
388997
1 800
388659
1 700
388515
1 600
387547
384928

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.