Robert Högfeldt akvarell

142029

HÖGFELDT, Robert (1894-1984): Släktmöte, signerad R. Högfeldt, akvarell, 25x36 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt akvarell
Budhistorik (15 bud)
388998
388996
2 800
388995
2 600
388994
2 400
388988

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.