Lennart Rodhe oljemålning

142028

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 24 okt 1960, olja på duk, 24,5x33 cm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (13 bud)
387211
5 000
387210
4 800
385130
4 600
385129
4 400
384645

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.