Oidentifierade konstnär

142024

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, otydligt signerad, olja på pannå, 42x62 cm

Konst, Måleri

Oidentifierade konstnär

Budhistorik (2 bud)

388912
383291

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.