Stina Haag-Nilsson Oljemålning

142009

HAAG-NILSSON, Stina (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Stina Haag-Nilsson, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (29 bud)
381727
386470
2 800
381727
2 600
386469
2 400
381727

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.