Skålfat Kina

141996

SKÅLFAT, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, diameter 20 cm

Mindre lagning av nagg på utsidan av fatets kant

Orientaliskt, Porslin

Skålfat Kina

Budhistorik (37 bud)
388975
9 000
388978
8 800
388975
8 400
388972
8 200
388968
8 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.