Marcel Mouly färglitografi

141986

MOULY, Marcel (Frankrike, född 1918): Nature morte, färglitografi, signerad M Mouly, 30x39 cm

Marcel Mouly färglitografi

Budhistorik (3 bud)

385257
379803
379123
550

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.