Eser Afacan litografier

141984

AFACAN, Eser (född 1953) (2): Avklädd kvinna, signerad Afacan, 68/100 resp 84/100 (?), litografi, ca 26x33 cm vardera

Eser Afacan litografier

Budhistorik (2 bud)

388099
500
384797

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.