Sybord med inredning

141982

SYBORD, med inredning, delvis fanerad med valnötsrot, höjd 76, 80x45 cm

Fanérskador

Sybord med inredning

Budhistorik (8 bud)
388793
700
388612
650
386875
600
385162
550
385076
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.