Karl Hjalmar BErgqvist

141980

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "Chioggoia 68", signerad K Hj. Bergqvist, akvarell, 49x32 cm

Konst, Måleri

Karl Hjalmar BErgqvist

Budhistorik (2 bud)

384728
380192

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.