Corneille färglitografi

141979

CORNEILLE, Cornelis (född 1922): Kvinna liggande på fält, signerad och daterad Corneille '75, färglitografi, 40x56 cm

Corneille färglitografi

Budhistorik (4 bud)

388858
900
388857
388786
600
388785
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.