Hiroshi Sugimoto Black Sea - Ozologue

141869

SUGIMOTO, Hiroshi (född 1948): Japan Black Sea - Ozologue, märkt 366 i monteringen, offsetlitografi, 24x31cm

PROVENIENS: Asplund, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
388850
5 000
388851
5 000
388850
4 800
388848
4 600
388844
4 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.