Madeleine Pyk färglitogrfier

141715

PYK, Madeleine (född 1934) (2): "Vännerna i Nice" resp "Stockholm", signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 65x49,5 resp 52,5x57 cm

Madeleine Pyk färglitogrfier

Budhistorik (6 bud)
379394
1 700
379802
1 600
379394
379083
379083

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.