Madeleine Pyk färglitografier

141714

PYK, Madeleine (född 1934) (2): "Biljardspelaren" resp "Söndagspromenad", signerade och numrerade, bladstorlek 56x65 resp 65x78,5 cm

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (13 bud)
384940
387463
2 800
384940
2 600
387462
2 400
384940

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.