Philp von Schantz litografier

141640

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): (3) Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått vardera 45x54 cm; oramade

Philp von Schantz litografier

Budhistorik (10 bud)
395017
1 600
390981
390981
1 400
393510
1 300
390981

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.