Ljusstakar

141178

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, trä och förgylld mässing, höjd 34 cm

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar

Budhistorik (13 bud)
400400
7 400
401336
7 200
400400
7 000
401335
6 800
400400
6 600

Slutpris SEK:
7 400
673 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.