Bordslampa senempire

141175

BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, patinerad och förgylld brons 69 cm

Belysning, Bordslampor

Bordslampa senempire

Budhistorik (9 bud)
400289
4 600
396599
4 400
400285
4 200
396599
396363
3 400

Slutpris SEK:
4 600
433 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.