Ljusstakar empirestil

141170

LJUSTAKAR, 1 par, förgyllda, empirestil, 1800-tal, höjd 30 cm

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (7 bud)
399222
16 500
395026
16 000
395020
15 000
395019
13 000
395018
10 500

Slutpris SEK:
16 500
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer