Ljusstakar empirestil

141170

LJUSTAKAR, 1 par, förgyllda, empirestil, 1800-tal, höjd 30 cm

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (7 bud)
399222
16 500
395026
16 000
395020
15 000
395019
13 000
395018
10 500

Slutpris SEK:
16 500
1 665 EUR, 1 977 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.