Tosten Ridell akryl

140243

RIDELL, Torsten (född 1946): Utan titel, signerad och daterad Torsten Ridell 1988, akryl på duk fäst på pannå, 156x40 cm
PROVENIENS: Galleri Tretton, Stockholm

Konst, Måleri

Tosten Ridell akryl
Budhistorik (4 bud)

392280
385453
3 200
384086
383995

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.